KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857068

nr 1385 7068

Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 22x32, yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:52:45